Lam Chun Sing Sikung

Nejmladší syn velmistra Lam Jo se narodil 30. ledna 1952. Stejně jako všichni jeho sourozenci musel i on začít s tvrdým tréninkem od útlého dětství pod vedením svého otce. Jeho otec byl velice přísný učitel, výuku rodinného systému bral velmi vážně. Každý trénink, který Lam Chun Sing vynechal, byl tvrdě potrestán. Jeho otec vyžadoval zvládnutí každého detailu a principu, než začal učit mladého syna něčemu novému. Také ho učil různé metody léčení dit dar medicínou, jelikož kung fu a čínská medicína patří k sobě.

Již v mládí pomáhal svému otci s léčením pacientů a výukou kung fu a této činnosti se věnuje dodnes. V roce 1973 si otevřel vlastní školu a dit dar ordinaci v Hongkongu. Tuto školu zavřel a v roce 1975 převzal výuku v kung fu škole svého otce. O několik let později se přestěhoval do Shenzhenu v Číně, kde má v současné době svou dit dar ordinaci a věnuje se svým studentům.

Lam Chun Sing je člověk, který rád pomáhá lidem, do učení kung fu dává celé své srdce, je velmi trpělivý, nic před svými žáky neskrývá a je ochoten učit každého skutečného zájemce. Tímto si získává velký respekt.

Je nám velkou ctí, že se můžeme od takového člověka učit. Každá návštěva u velmistra Lam Chun Singa v Číně je pro nás obrovským přínosem, pokaždé se naučíme mnoho nového, každé setkání nás motivuje k další tvrdé práci a ujišťuje o tom, jak moc se ještě musíme učit, abychom se alespoň vzdáleně přiblížili kung fu velmistra Lam Chun Singa.